Tervező, account manager

Cadreon CEE

Egyedülálló nemzetközi ügyfélkört, 10 országos hálózatot kezelő ügynökség keres a programmatic/RTB technológia iránt érdeklődő kollégákat.

Feladatok

  • 10+ ország nemzetközi ügyfélkörének menedzselése
  • Partner ügynökségek programmatic edukálása és kapcsolattartás
  • Programmatic / RTB kampányok stratégiai szintű tervezése
  • Szoros együttműködés a kampánymenedzsment csapattal

Elvárások

  • Digitális média iparág naprakész ismerete
  • Gyakorlat display kampányok tervezése és menedzselése terén
  • Magabiztos ügyfélkezelés és project management
  • Tárgyaló és prezentáló képes angol nyelvtudás
  • Nyitottság folyamatos tanulásra
  • Felsőfokú végzettség

Előnyök

Programmatic és/vagy PPC ismeretek.

  • A legnagyobb ügyfélkörrel rendelkező RTB ügynökség ma Magyarországon
  • Magas ismerettel és tapasztalattal rendelkező csapat
  • Nemzetközi ügyfelek, tenderek, projectek
  • Hozzáférés a legújabb technológiákhoz
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Szükséges nyelvtudás

Angol (középfokú)

Munkavégzés helye

Budapest

Fényképes önéletrajzodat az attila.eros@fastbridge.hu címre küldd.

Állás kategóriák: Google AdWords, Marketing, PPC, Projektmenedzsment, Üzletfejlesztés