SEO Szakértő

INTREN

Az INTREN 2008-ban Google Partnerként indult, így a hatékonyság alapú kampányok tervezése, kivitelezése, mérése és optimalizálása az egyik legerősebb kompetenciájuk.

Emellett gyorsan növekedtek az elmúlt évek során más területeken is és mostanra full-service ügynökségként tudják segíteni, építeni az ügyfeleiket. A szakmában leginkább analitikai szemléletmódukról híresültek el. Imádnak mindent adatokkal alátámasztani és pontos célok mentén dolgozni. Így természetesen az olyan kampányokban tudják a legtöbbet nyújtani, ahol a hatékonyság áll a középpontban. Hisznek az adatvezérelt kreativitás erejében és abban, hogy még a legjobb ötletet is érdemes adatalapú insightokkal alátámasztani.

Feladatok

  • kapcsolattartás ügyfeleinkkel, igényeik követése SEO auditok és folyamatos SEO együttműködések területén
  • teljes körű SEO projektszervezés és management
  • prezentációkészítés és személyes prezentálás, riporting
  • kapcsolódó adminisztráció projekt management rendszerben

Elvárások

  •  minimum 1 éves SEO szakértői tapasztalat
  •  a legnépszerűbb SEO toolok ismerete: MOZ Pro, ScreamingFrog, SEO Power Suite stb,
  •  Google Analytics, Trends, Search Console, Google AdWords és SEO trendek iránti érdeklődés
  •  eredmény orientáltság
  •  kihívások és újítások kedvelése
  •  precíz, alapos munkavégzés, rendszerszerető gondolkodás
  •  profin kezeled a táblázatokat, megosztott dokumentumokat, mindig berakod a mosogatógépbe magad után a csetrest

Előnyök

  • projekt manager gyakorlattal rendelkezel
  • WordPress rendszerben is otthonosan mozogsz (Yoast SEO)
  • értesz és beszélsz angolul. (Külön imádni fog a content csapat, ha ismered a ?csetres? szót. )

Juttatások

  • érdekes SEO projektek piacvezető márkák számára
  • folyamatos fejlődés, tréning lehetőségek, nemcsak SEO területen
  • kicsit kocka, de szorgalmas, összeszokott csapat
  • lehetőség, hogy a tudásodat jó ügy érdekében használd
  • hiszen az INTREN több szervezetnek is segít a társadalmi felelősségvállalás jegyében
  • versenyképes fizetés

Szükséges tapasztalat

1-3 éves releváns szakmai tapasztalat, melyet referenciákkal tudsz igazolni.

Szükséges nyelvtudás

Angol középfok napi szintű használata.

Munkavégzés helye

1036 Budapest, Lajos u. 78.

Önéletrajzodat a pozíció megjelölésével az allas@intren.hu e-mail címre várják.

Állás kategóriák: Keresőmarketing, Keresőoptimalizálás, Projektmenedzsment, Stratégia, Tartalommenedzsment