SEO szakértő

INTREN Kft.

Az INTREN a kezdetektől fogva digitális, full service marketing tanácsadó ügynökség. Hisznek az adatvezérelt kreativitás erejében és abban, hogy még a legjobb ötletet is érdemes adatalapú insightokkal alátámasztani. Az egyik legnagyobb független, digitális úttörő vállalkozásként keresik új kollégájukat, aki motivált tagja tud lenni egy növekvő csapatnak, és a kihívások nem megijesztik, hanem izgalomba hozzák! :)

Feladatok

  • Kapcsolattartás ügyfelekkel, igényeik követése, SEO auditok és folyamatos SEO együttműködések.
  • Teljeskörű SEO projektszervezés és management.
  • Prezentációkészítés és személyes prezentálás, riporting.
  • Kapcsolódó adminisztráció projekt management rendszerben.

Elvárások

Ideális jelölt vagy számukra, ha:

  • Minimum 1 éves SEO szakértői tapasztalattal bírsz.
  • Ismered a legnépszerűbb SEO toolokat: SEMrush, MOZ Pro, ScreamingFrog, SEO Power Suite stb.
  • Google Analytics, Trends, Search Console, Google AdWords és érdeklődsz az új SEO trendek iránt.
  • Eredmény orientált vagy.
  • Kedveled a kihívásokat, újításokat.
  • Precíz, alapos munkát adsz ki a kezedből és rendszerben gondolkodsz.
  • Profin kezeled a táblázatokat, megosztott dokumentumokat.

Előnyök

Külön örülnek, ha:

  • projekt manager gyakorlattal rendelkezel,
  • ismered a leggyakoribb CMS rendszereket,
  • WordPressben otthonosan mozogsz (Yoast SEO modult ismered),
  • értesz és beszélsz angolul.

Juttatások

Amit kínálnak:

  • Érdekes SEO projektek piacvezető márkák számára.
  • Folyamatos fejlődés, tréning lehetőségek, nemcsak SEO területen.
  • Lehetőség, hogy a tudásodat jó ügy érdekében használd, hiszen az INTREN több szervezetnek is segít a társadalmi felelősségvállalás jegyében.
  • Versenyképes fizetés.

Szükséges tapasztalat

1 éves szakmai tapasztalat.

Szükséges nyelvtudás

Előny az angol nyelvtudás.

Munkavégzés helye

1036 Budapest, Lajos u. 78.

Önéletrajzodat a pozíció megjelölésével az allas@intren.hu e-mail címre várják.

Állás kategóriák: Google AdWords, Keresőoptimalizálás, Projektmenedzsment, Riportálás, google analytics