PPC Specialista

KELKO Consulting

KELKO Consulting 1999 óta foglalkozik üzlet- és vállalkozásfejlesztéssel. Kisvállalkozó ügyfeleiknek (100-300 millió Ft árbevétel) segítenek milliárdos céggé és nemzetközivé válni, amihez a stratégiai tanácsadástól a marketing rendszerük felépítésén át a hr-ig, értékesítési rendszerek építésétől a vállalatirányítási szoftverek bevezetéséig teljeskörű szolgáltatást nyújtanak. Vannak már komoly sikertörténeteik, akik pár fős cégből röpke 4-5 év alatt váltak milliárdos vállalattá (pl. Manna.hu, Számlázz.hu), de még sokkal többet szeretnének létrehozni.

Módszereik alapjaiban különböznek az iskolában tanított, általánosan elfogadott megoldásoktól, ezeket 2 évtizedes szakmai múltjuk során a gyakorlatban fejlesztették ki. Egyszerre kevés ügyfélnek dolgoznak (10 alatt), viszont számukra nagyon intenzív és széleskörű munkát végeznek, cizellált marketing és értékesítési rendszereket építenek, ezért itt sokkal jobban el lehet mélyülni a szakmai munkában, mint egy marketing ügynökségnél. Emellett még fontos, hogy csak olyan ügyfeleket vállalnak, akik valamilyen jó ügyet is képviselnek, és a piacukon valamilyen új megközelítést alkalmaznak, hogy elkerüljék az értelmetlen árharcot.

Csapatuk fejlesztése miatt PPC specialista munkakörbe keresnek munkatársat. Legfontosabb feladatod ügyfeleink számára cizellált hirdetési funnelek tervezése, megvalósítása és konverzió optimalizálása. Az egész célja természetesen az ügyfélélmény és ezáltal a vásárlási konverzió messze átlag fölé növelése. Ráadásul mindezt 3 országban, ami 2022-ben 5-re bővül.

Ebben a munkakörben az a legnagyobb kihívás, hogy a nemzetközi piacon is versenyképes kampányokkal, megoldásokkal kell előállni, ezért a szakma nemzetközi élvonalának folyamatos követése alapkövetelmény.

Feladatok

  • Google, FB, LinkedIn Ads kampányok tervezése és menedzselése.
  • Google Tag Managerben és Analyticsben komplex mérések beállítása.
  • Landing oldalak tesztelése és optimalizálása.
  • Hirdetési funnelek, CDP adatok elemzése, és ez alapján kampányok folyamatos fejlesztése, új elképzelések, ötletek tesztelése.
  • Aktív részvétel a marketing- és kampánystratégia kialakításában.
  • És még sok más érdekes feladat a digitális marketing területén…

Elvárások

Az ideális jelölt olyan ember, aki már komoly tapasztalatokkal rendelkezik a PPC kampányok menedzselésében, de a legfőbb motivációja a további szakmai fejlődés. Emiatt szívesen mélyed el mások számára „lényegtelen részletekben”, és folyamatosan új megoldások után kutat ha kell, ha nem.

  • Felsőfokú végzettség.
  • Legalább 1+ év PPC-s szakmai tapasztalat.
  • Marketing egyéb területein (különösen tartalomfejlesztés) szerzett évtizedes tapasztalat óriási előnyt jelent.
  • Angol nyelvtudás.

Olyan munkatársat szeretnének, aki számára fontos, hogy itt nemzetközi szintű szakmai elvárásoknak kell megfelelnie, cserébe viszont hosszútávú biztos szakmai karriert és családias hangulatú (startup nem multi) cégkultúrát, és nagyon rugalmas munkakörülményeket ajánlanak.

  • Versenyképes munkabért.
  • Rugalmas munkakörülményeket (home office).
  • Folyamatos tanulási, fejlődési lehetőséget.
  • Nemzetközi piacra dolgozási lehetőséget.
  • Innovatív, marketingorientált cégvezetést.
  • Előrelépési lehetőséget.

Foglalkoztatás jellege

Főállás

Munkavégzés helye

Budapest

Pályázatodat (fénykép, magyar nyelvű önéletrajz) a 9904e41c@hr.toborzaskivalasztas.hu email címre, a tárgy mezőben „ppc specialista”-ként megjelölve küldd el!

A motivációs levelet az e-mail szöveges részébe írd (ne csatolt fájl legyen), és a következő kérdéseket feltétlenül válaszold meg benne:

  1. Miért szeretnél váltani?
  2. Milyen szakmai eredményeidre vagy a legbüszkébb?
  3. Hova szeretnél a digitális marketingben fejlődni?
  4. Dolgoztál-e már távmunkában, és miért lenne jó a számodra?
  5. Mivel lehet téged motiválni?

Jelentkezési határidő: 2022.01.17. 12:00

Egyéb információ

Munkába állás kezdete azonnal.

Állás kategóriák: Facebook, Google Ads, Google Tag Manager, PPC, Specialista, google analytics