PPC manager

Vieeye Online Marketing Kft.

Vieeye Online Marketing Kft. egy minőség orientált full-stack ügynökség, a weboldal tervezéstől kezdve a kampánymenedzsmentig teljes körű szolgáltatást nyújtanak ügyfeleinknek. Náluk hazai és multi vállalkozások mellett külföldi ügyfeleknek is dolgozhatsz és betekintést nyerhetsz mindennapi életükbe is. Lelkes csapat, családias hangulat, szimpatikus munkatársak és jól megközelíthető, központi iroda vár Budapesten a Móricz Zsigmond körtér mellett. De heti pár nap home office-ra is lesz lehetőséged! :)

Hogy miben mások, mint a többi ügynökség? Hadd emeljünk ki négy dolgot:

  • Work-life balance: Napi 8 óra munkaidő, nincsen éjszakázás vagy hétvégézés.
  • Mindannyian elhivatott szakemberek, örömmel végzik a munkájukat, nem szenvednek burn-out szindrómában. :)
  • Rendszeresek a visszajelzések a munkatársak irányába, és nagy hangsúlyt fektetnek a szakmai képzésre.
  • Jó minőségű, magas szakmai és emberi színvonalú ügyfélkör, akikkel öröm együtt dolgozni.

Feladatok

  • Az ügyfelek pénzének minél eredményesebb, megtérülő befektetése végtelenül kioptimalizált és hatékony kampányokba.
  • Google Ads és Facebook kampányok indítása és menedzselése napi szinten.
  • A fentieken túl találkozhatsz még Youtube, LinkedIn, Taboola és programmatic hirdetésekkel is.
  • A napi rutinhoz fog még tartozni a Google Analytics, Tag Manager és Data Studio is.
  • A kollaborációt és belső folyamatokat Jira, Trello és Clockify támogatja.
  • Kampányok teljesítményének figyelése, a kampányok folyamatos optimalizálása.
  • Közvetlen kapcsolatban lehetsz az ügyfelekkel, nem egy account managernek kell jelentened.
  • Cégen belüli PPC és riport infrastruktúra megismerése, majd továbbfejlesztése.
  • A kampányok kapcsán a grafikus briefelése, irányítása.

Elvárások

Ideális esetben ezeket mind elmondhatod magadról:

  • Van legalább 1-2 éves PPC, vagy webanalitikai tapasztalatod.
  • Tárgyalóképes az angol nyelvtudásod.
  • Kompromisszummentesen törekszel jobb és jobb eredmények elérésére.
  • Pörgős, kommunikatív vagy, és szívesen kommunikálsz az ügyfelekkel.
  • Rendszerezetten és önállóan tudsz dolgozni.
  • Nem ijedsz meg az új kihívásoktól.
  • Legyen belső igényed a folyamatos fejlődésre.

Ha a fentieken túl, még ezt is elmondhatod magadról, akkor abszolút nyerő vagy náluk:

  • Előny, ha van Google Analytics, Google Tag Manager vagy Data Studio ismereted.
  • Szeretnél majd vezetni, mentorálni kezdő munkatársakat.
  • További idegen nyelv ismerete.

Juttatások

  • Az iparágnak és a tudásodnak megfelelő, motiváló fizetés.
  • Céges laptop, mobiltelefon.
  • Ingyen kávé, gyümölcskosár.
  • Home office napok.
  • Fejlődési lehetőség, szakmai támogatás, az ehhez szükséges tananyagok és tanfolyamok biztosítása.
  • Kellő tapasztalat elérése esetén munkádat gyakornok fogja támogatni.
  • Önálló feladatok, projektek, önálló döntési jogkörrel.
  • Nem csak egy fogaskerék leszel a nagy gépezetben, hanem tényleges ráhatásod lesz mindenre, a folyamatoktól a munkakörnyezet kialakításáig.

Szükséges tapasztalat

1-2 éves PPC és/vagy webanalitikai tapasztalat.

Szükséges nyelvtudás

Legalább középfokú angol nyelvtudás.

Foglalkoztatás jellege

Teljes munkaidő.

Munkavégzés helye

1117 Budapest, Karinthy Frigyes u. 5.

Ezen a linken: https://vieeye.hu/ppc-manager/ , vagy az allas@vieeye.hu e-mail címen.

Állás kategóriák: Google Tag Manager, PPC, Webanalitika, google analytics