Online marketinges

GÉPBÉR-Színpad Kft.

Divízióikkal 1999 óta vesznek részt színházi produkciókhoz, rendezvényekhez szükséges dekorációk készítésében, valamint a jövő színházi és színpadi eszközeinek tervezésében és kivitelezésében, televíziós műsorok, koncertek, zenei és sportesemények audio- és vizuáltechnikai elképzeléseinek megvalósításában. AV, broadcast és Digital Signage koncepcióik üzleti, családi és baráti kapcsolatokat kötnek össze, élménnyé teszik generációk számára az IT eszközökben rejlő kommunikációs és multimédiás lehetőségek használatát. Ők az elkötelezettek generációkon átívelő csapata, ahol az innovatív digitális bennszülöttek ötleteit az öreg rókák tapasztalatai és higgadt tervezőkészsége teszi teljessé. Észrevétlenül, de jól láthatóan szórakoztatnak.

Feladatok

  • Szövegírói feladatok ellátása (Facebook, LinkedIn, Youtube, weboldal- és hírlevél szövegezések, projektjeink szöveges dokumentálása).
  • A szövegek keresőoptimalizálása (minden szükséges szoftver rendelkezésre áll).
  • A korábban elkészített tartalmak időszakos felülvizsgálata, kutatás alapján keresőoptimalizálása.
  • Részvétel a B2B kampányok tervezésében és a tartalomkészítésben.
  • Facebook és Instagram hirdetéskezelés: létrehozás, tesztelés, optimalizálás, automatizálás.
  • Posztokhoz szükséges apróbb grafikai munkák elvégzése (Canva és/vagy Adobe Photoshop programmal).
Kérjük, ne gondold túl! Egyidőben, egy feladat. Ezért van a csapat.

Elvárások

  • Érted és kedveled a technológiát, a gépészetet, a digitális hardware-ket, és ennek a közegnek a nyelvezete természetes számodra.
  • Képes vagy az önálló és precíz munkavégzésre.
  • Szeretsz szöveget írni, kiváló helyesírással és szépérzékkel rendelkezel.
  • SEO ismereteid és tapasztalataid is vannak, nem csak hallottál róla, hogy hogyan működik.
  • Gyorsan tanulsz.
  • Alapszintű grafikai ismeretekkel rendelkezel (Adobe Photoshop, Canva).
  • Social media területen szerzett tapasztalattal és ellenőrizhető referenciákkal rendelkezel social media csatornák managelésében.
  • A PPC hirdetésekkel évek óta jóban vagy.
  • Követed az új trendeket, újító szellemű vagy.
  • Jó kommunikációs képességgel rendelkezel.
  • Megbízható vagy.

Képességek és ismeretek tekintetében természetesen vannak náluk is kompromisszumok. Ha a többségében jártas vagy, szuper!

  • Ha B2B online marketing ügynökségnél vagy vállalatnál szereztél tapasztalatot.
  • Haladóbb grafikai ismeretekkel, valamint jó szövegíró készséggel rendelkezel.

Juttatások

Versenyképes fizetés: Ez nem a viccesen jó fizetés lesz!

Minden eszközt biztosítanak, ami a munkakörödhöz szükséges.

Home office napok lehetősége.

Szakmai tudás, amit megosztanak veled, és támogatják a szakmai képzéseket, melyek biztosítják a fejlődésed.

Szükséges tapasztalat

Legalább 2-3 év szakmai tapasztalat.

Szükséges nyelvtudás

Román középfok/kommunikációképes szint.

A román nyelv ismerete valóban prioritás az állás betöltéséhez. Erős a romániai üzleti jelenlétük.

Munkavégzés helye

1048 Budapest, Tenkefürdő utca 5. / Iroda: 1. emelet

titkarsag@gepberszinpad.hu

Állás kategóriák: B2B, Facebook, Instagram, Keresőoptimalizálás, LinkedIn, PPC, SEO, YouTube