Online marketing specialist

Trans-Europe Kft.

A világ vezető kreatív szoftvereinek és hardvereinek (Adobe, Wacom, Corel, Quark, Maxon, Teamviewer) magyarországi disztribútoraként több mint 25 éve foglalnak el kiemelkedő helyet a hazai és nemzetközi piacon. Disztribúciós tevékenységük mellett szakmai közösségeket, rendezvényeket és oktatásokat hoznak létre, ezzel is segítve a kreatív szoftverek magas szintű használatának elterjedését.

Feladatok

  • Online marketing (honlap tartalom, hírlevelek, Youtube, Facebook) kezelése.
  • Kampányok előkészítése és megvalósítása, utólagos elemzése külső (ügynökségek, marketing tanácsadók) és belső partnerek bevonásával.
  • Külső kommunikáció, PR megjelenések koordinálása.
  • Rendezvények, események szervezéséhez, lebonyolításához kapcsolódó feladatok ellátása.
  • Marketing ütemterv, budget tervezés, annak nyomonkövetése, dokumentálása.
  • Ügyfelekkel/Partnerekkel való kapcsolattartás marketing területen.
  • Beszállítókkal (ügynökségek, nyomdák, marketing tanácsadók) való kapcsolattartás: ajánlatkérés, megrendelések, együttműködés a megvalósítás során.
  • Versenytársak marketing aktivitásainak elemzése, kiértékelése.

Elvárások

Téged keresnek, ha:

  • Lelkes, lendületes és pozitív egyéniség vagy.
  • Erős belső motivációval rendelkezel.
  • Jó rendszerező és szervező készségeid vannak.
  • Önálló munkavégzésre alkalmas, jó problémamegoldó, csapatban is együttműködésre kész személyiség vagy.
  • Erős felhasználói szintű számítógépes ismereteid vannak.
  • Kiváló kommunikációs képességed van írásban és szóban egyaránt.
  • Magabiztos, aktív angol nyelvismeret birtokában vagy.
  • Szorgalmas, precíz és megbízható vagy.
  • Rendszerben való gondolkodás számodra alapvető.
  • Érdekelnek az innovatív technológiák és informatikai trendek.

Előnyök

  • Részt vettél Online Marketing Akadémia (OMA) tanfolyamon.
  • Ismered a CRM és vállalati ERP rendszereket.
  • Marketing automatizációs szemlélettel és tapasztalattal rendelkezel.
  • Ismersz kreatív szoftvereket.

Juttatások

Amit kínálnak:

  • Fiatalos, lendületes csapat.
  • Piacképes jövedelem.
  • Családias környezet.
  • Komoly tanulási, fejlődési lehetőség.
  • CRM rendszer használatának elsajátítása.
  • Általuk forgalmazott kreatív szoftverek használata.
  • Kreatív, motiváló légkör, ahol az egyéni teljesítménynek és a csapatmunkának is nagy szerepe van.

Szükséges tapasztalat

1-3 éves marketing területén szerzett munkatapasztalat.

Szükséges nyelvtudás

Angol – középszint

Munkavégzés helye

Budapest II. kerület

Állás kategóriák: Közösségi média, Marketing, Online marketing stratégia, Projektmenedzsment, Riportálás, Tartalommenedzsment, YouTube