Online marketing menedzser

STELIUS Zrt.

A Stelius Zrt. egy magyar tulajdonú nagyvállalat csoport, melynek belső marketing és médiaügynöksége keresi Online marketing menedzserét. Profi online marketing szakember vagy de nem riadsz meg az offline marketing megoldásoktól? Akkor Te vagy az, akit keresnek. Jelentkezz a szolgáltatási területen működő vállalathoz, ahol folyamatosan új kihívásokkal találkozhatsz!

Feladatok

  • A vállalatcsoport 4 üzletágához kapcsolódó éves online hirdetési stratégia kidolgozása.
  • Online médiamix összeállítása és szövegírás.
  • Online kampányok tervezése, előkészítése, menedzselése és kiértékelése.
  • A tevékenységről havi riportok készítése.
  • Az online kampányokhoz tartozó egyéb feladatok menedzselése és kapcsolattartás a beszállítókkal (pl.: grafikus) illetve társosztályokkal.
  • Social Media stratégia kidolgozása és kivitelezése.
  • Digitális felületek menedzselése, webes tartalmak feltöltése és aktualizálása, webfejlesztéssel kapcsolatos javaslatok összeállítása és a projektek koordinálása.
  • SEO és kereső optimalizációs, valamint linképítő stratégia kidolgozása.
  • Az aktuális trendek beépítése a marketingkommunikáció eszköztárba.
  • Marketingköltségek folyamatos nyilvántartása, rögzítése.
  • Riportok és prezentációk készítése a felsővezetés részére és időbeni megküldése.
  • Döntés előkészítés, információgyűjtés.
  • Pontos nyilvántartások, adatbázisok vezetése és naprakész rendszer működtetése.
  • Proaktív támogatás nyújtása a mindennapi teendőkben.

Elvárások

  • Felsőfokú szakirányú végzettség.
  • Online marketing területen szerzett legalább 2 éves tapasztalat.
  • Magabiztos MS Office (Excel, Word, Ppt.) felhasználói tudás.
  • Precíz és önálló munkavégző képesség.
  • Pénzügyi alapismeretek.
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség.
  • Offline marketing területen szerzett tapasztalat.

Juttatások

  • Versenyképes jövedelem.
  • Béren kívüli juttatás (Cafeteria).

Szükséges tapasztalat

Online marketing területen szerzett legalább 2 éves tapasztalat

Szükséges nyelvtudás

Nem igényel nyelvtudást.

Munkavégzés helye

Budapest, II. kerület

Ha szeretnél egy fiatal, kreatív csapat tagja lenni, várják fényképes, magyar nyelvű önéletrajzodat, fizetési igény megjelölésével a kopanyi.reka@stelius.hu email címre.

Állás kategóriák: Közösségi média, Marketing, Online marketing stratégia, Projektmenedzsment, Riportálás, Stratégia