Online marketing menedzser

ExtremeNet Kommunikációs Ügynökség

FIGYELEM! Ez az állásajánlat már lejárt.
Ha érdekelnek az aktív állások,
akkor email címed megadása után azonnal mutatjuk!
Kérd itt az aktív állásajánlatokat:

Kérem!

Az ExtremeNet már nyolc éve tevékenykedik a kommunikációs piacon, integrált digitális és PR ügynökségként. Tevékenységeik fokozatosan épültek egymásra, kezdve a tartalomszolgáltatással és webfejlesztéssel, folytatva online marketinggel, social médiával, rendezvényszervezéssel, videógyártással és applikáció fejlesztéssel, így mára teljes körű kommunikációs palettát kínálnak ügyfeleik számára.

Feladatok

Digitális kampányok teljes körű projektmenedzsmentje, PPC kampányok kezelése. Elemzések, statisztikák készítése PPC hirdetési szövegek készítése.

Elvárások

  • Legalább 2 éves ügynökségi/ügyfél oldali tapasztalat online területen
  • Online technológiai affinitás, eszközök, megoldások, módszertanok ismerete
  • Google és Facebook rendszerek alapos ismerete
  • Felsőfokú végzettség
  • Kiváló kapcsolatteremtő és tárgyalókészség
  • Önálló és precíz munkavégzés
  • Tárgyalás szintű, magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban

Előnyök

  • Google vizsgák megléte
  • OMA végzettség
  • SEO tapasztalat
  • Multinacionális ügyfelek kezelésében szerzett többéves gyakorlat

Juttatások

  • Kiváló munkahelyi környezet a város szívében
  • Inspiráló szakmai légkör
  • Szakmai fejlődés, karrier lehetőség
  • Továbbképzések
  • Versenyképes fizetés

Szükséges tapasztalat

Senior munkatársat keresünk. Aki minimum 2 éves, igazolható tapasztalattal rendelkezik Facebook és Google hirdetések kezelésében.

Szükséges nyelvtudás

Tárgyalás szintű, magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban.

Foglalkoztatás jellege

Teljes munkaidő

Munkavégzés helye

Budapest

Jelentkezni a ferenc.jozsa@extremenet.hu e-mail címen lehet fényképes, bérigénnyel ellátott szakmai önéletrajzzal.

Egyéb információ

Bérigényt és kezdés várható időpontját kérjük a jelentkezésnél feltüntetni.

Állás kategóriák: Facebook-hirdetés, Google AdWords, Keresőmarketing, Keresőoptimalizálás, PPC, Projektmenedzsment, Riportálás