Online Marketing Manager

Petondevel Kft.

FIGYELEM! Ez az állásajánlat már lejárt.
Ha érdekelnek az aktív állások,
akkor email címed megadása után azonnal mutatjuk!
Kérd itt az aktív állásajánlatokat:

Kérem!

Több mint 10 éves múltra visszatekintő cég a hazai online sporthírek és sportközösség meghatározó szereplője. A cégnek kiemelkedően fontos a kreativitás, az “Out of the box” gondolkodás és a hatékony megvalósítás.

Feladatok

  • Részvétel a cég online marketing stratégiájának kialakításában
  • Online kampányok előkészítése, megszervezése, és értékelése (Banner, Facebook, Google Adwords, Affiliate, eDM)
  • Rendszeres és folyamatos költségkontroll, kampány optimalizáció, ROI célok elérése
  • Új mérési metódusok bevezetése, ellenőrzése, nyomon követése
  • Marketing akciók koncepcionális kialakításában, tervezésében történő részvétel
  • Piaci információk begyűjtése, piackutatás, konkurenciafigyelés
  • Weboldalak látogatottságának mérése, elemzése
  • Statisztikák, értékelések készítése
  • Marketing terv összeállításában való részvétel
  • Hirdetések és egyéb megjelenések kezelése, megszervezése és lekövetése

Elvárások

  • Érdeklődés a sport világa iránt, annak folyamatos követése
  • Online Marketing Akadémia vagy Marketing Commando ismerete és követése
  • Legalább 3 éves, elsősorban online marketing területen szerzett tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség (szakirányú végzettség előny)
  • Hatékonyságban, eredményességben való gondolkozásmód
  • Fejlett kommunikációs készség magyar nyelven és angol nyelven írásban
  • Naprakész ismeretek Facebookon, Googleben, Adwordsben, Analyticsben, Youtube-on
  • Képesség a célpiac fejével gondolkodni
  • Probléma esetén rögtön a megoldást keresni

Előnyök

  • Online Marketing Akadémiás vagy Marketing Commandós korábbi rendezvényen, kurzuson való részvétel
  • Affiliate marketing tapasztalat

Juttatások

  • Stabil hátterű, folyamatosan fejlődő cég (10 évre visszatekintő céges múlt)
  • Saját ötletek megvalósulásának lehetősége
  • Fejlődési lehetőség
  • Fiatalos, egymást támogató csapat
  • Modern munkakörnyezet
  • Versenyképes jövedelem
  • Rendszeres csapatépítések
  • Darts bajnokságok az irodában

Foglalkoztatás jellege

Teljes munkaidő

Munkavégzés helye

Budapest, IX. kerület

Jelentkezni önéletrajzzal és motivációs levéllel a következő címen lehet:  karrier@develery.com

Állás kategóriák: Facebook-hirdetés, Google AdWords, Keresőmarketing, Keresőoptimalizálás, Közösségi média, Online marketing stratégia, Projektmenedzsment, Riportálás, Szövegírás, Tartalommenedzsment, YouTube