Online Marketing Manager

Meglepkék.hu

Szereted, ha pörgősek a napjaid? Fontos számodra, hogy önálló munkavégzés mellett minőségi munkát adj ki a kezedből? Sikerként éled meg, ha nehéz feladatokkal bíznak meg? Feldob, ha megbecsülnek és elismerik, dicsérik a munkádat? Szeretsz új dolgokat tanulni? Szívesen kipróbálnád, mire vagy képes magas elvárások mellett?
Ha így van, akkor Téged keres a Meglepkék.hu csapata!

Feladatok

  • Olyan holisztikus, stratégiai digitális marketingterv kidolgozása, amely elősegíti a növekedést a digitális élményben, optimalizálja a Meglepkék csatornáinak hatékonyságát.
  • Te vezeted majd a Meglepkék.hu kampány naptárát is, illetve a promóciók kezelésében is teljeskörű felelősséged lesz.
  • Te fogod menedzselni a marketing kommunikációs eszközeik teljes skáláját TV-től kezdve, online, performance marketingen át minden platformot (ideértve: tervezés, bookolás, tartalom, kreatív koncepciók, megjelenés, eredmények elemzése).
  • Fontos az is, hogy jól ismerd a környezetet amiben élnek, és akikkel versengenek.
  • Nem utolsó sorban pedig légy mindig nyitott a világra, figyelj másokat, gyűjts és honosíts meg új best practice-eket, amik előre viszik a csapatot!
  • Marketing anyagok összeállítása.
  • Online hirdetések futtatása, megjelenítése, felügyelete.
  • Vállalati web-, facebookoldalak, social média menedzselése.
  • Hírlevelek szerkesztése.
  • PR feladatok megvalósítása.
  • Az e-mail, az online és a digitális média csatornákon belüli összes marketing-, tesztelés- és optimalizálási kezdeményezés kezelése, beleértve a fizetett keresést, a vizuális hirdetéseket, a SEO-t és másokat.

Elvárások

  • Minimum 2 év szakmai tapasztalat online értékesítési vagy digitális marketing területen.
  • Google Analitycs és Office szoftverek magabiztos használata.
  • SEO eszközök (Google Search Console, Screaming Frog vagy egyéb) magabiztos ismerete.
  • HTML, CSS ismeretek.
  • Célorientáltság, analitikus szemlélet, pro-aktivitás, önálló munkavégzés képessége.
  • Eredmény és költségorientált szemlélet.
  • Lendületes, proaktív személyiség.
  • Teljesítmény- és feladatorientáltság; prioritások kezelése; terhelhetőség.
  • Csapatjátékos szemléletmód.
  • B kategóriás jogosítvány.

Előnyök

Téged keresnek, ha:

  • Minimum 2-5 év online marketingben szerzett tapasztalatod van.
  • Kezeltél már brand és kereskedelmi kampányokat.
  • Pontos vagy, precíz és tudod milyen szoros határidőkkel dolgozni.
  • Ismered a piacot, és állandóan figyeled az újdonságokat és a trendeket.
  • Szereted a pörgést, az állandó izgalmakat és ha az ötleteket meg is lehet valósítani.
  • Van tapasztalatod fejlesztési projektekben, szeretsz újdonságokban, innovatív megvalósításokban gondolkodni.
  • Előny, ha vettél már részt OMA képzésen.

Juttatások

Amit kínálnak Neked:

  • Korrekt juttatási csomagot.
  • Céges mobiltelefon és notebook.
  • Számos egyéb kedvezményt.
  • Kihívásokkal teli izgalmas feladatokat.
  • Utat a kreatív ötletek megvalósítására.
  • Barátságos légkört, igazi jófej társaságot, akik közé jó bejárni minden nap.
  • Magyarország piacvezető cégénél, kiváló munkakörülmények között végezheted a munkádat.
  • Egy fiatalos, dinamikus csapat tagja lehetsz, ahol jó munkahelyi légkör, támogató vezetőség vesz körül.
  • Náluk kiélheted a kreativitásod, a felelősségteljes önálló munkavégzést preferálják.
  • Folyamatos tesztelése extrém sportoknak, élményeknek.

Munkavégzés helye

Budapest, 1095 Tinódi Lantos Sebestyén Köz 1.

Ha tetszik, amit eddig olvastál, akkor arra kérnek, küldd el a fényképes önéletrajzod, motivációs leveled kereseti igényeddel, hogy felvehessék veled a kapcsolatot.

Email cím: sashalmi.attila@meglepkek.hu

Állás kategóriák: Facebook-hirdetés, Keresőmarketing, Keresőoptimalizálás, Közösségi média, Marketing, Szövegírás, Tartalommenedzsment, e-mail marketing, google analytics