Online Marketing Manager

Mandelay Kft

A Mandelay Kft. biofeedback készülékeket értékesít 20 éve világ nagyobb országaiba. Piacaik nagyobb része főként külföld.

Feladatok

  • Mandelay Kft és érdekeltségeinek online jelenlétének erősítése.
  • Online marketing terv elkészítése.
  • Socialmedia felület átalakítása és tovább építése.
  • SEO ellenőrzés.
  • Hírlevél tervezés és megvalósítás, szöveg írás.
  • Facebook és Google hirdetések kezelése.
  • Részvétel a katalógus tervezésben.
  • Webshop ellenőrzés.
  • Cikkek posztolása.
  • Éves konferencia promóciójában való részvétel.

Elvárások

  • Social media felületek ismerete!
  • Platform: Joomla és Shoprenter

OMA Live! képzésen és a haladó OMA szemináriumokon való részvétel előny.

Juttatások

Írd meg nekik, hogy szerinted mennyit ér a munkád!

Szükséges tapasztalat

Legyen referenciád! Mutasd meg, hogy láttál már hasonló dolgokat és működött is amit véghezvittél!

Angol nyelv ismerete elengedhetetlen, mert minden kommunikáció angolul zajlik! Nyelvizsga nem követlemény, csak a magabiztos nyelvhasználat!

Foglalkoztatás jellege

Teljes munkaidő, Részmunkaidő

Munkavégzés helye

Budapest és környéke

Várják önéletrajzodat bérigénnyel és referenciákkal az alábbi e-mail címre: marketing@scio-eductor.com

Egyéb információ

Lehet home officeban is dolgozni, de heti legalább egy megbeszélés és az elején a betanulás Budapesten zajlik!

Állás kategóriák: Facebook-hirdetés, Google Ads, Keresőoptimalizálás, Marketing, Online marketing stratégia, Szövegírás, Tartalommenedzsment, e-mail marketing