Online Marketing Manager

Kaméleon Reklám Kft.

Több mint 25 éve sikeresen működő hazai Reklámügynökség új munkatársat keres Online Marketing Manager pozícióba.

Nem hiába Kaméleon Reklám a nevük, mindig gyorsan alkalmazkodnak a megváltozott piaci körülményekhez, így az évek során tevékenységük már a marketing-kommunikáció teljes felületét lefedi: promóciók, ATL-BTL és online aktivitások, márkastratégia, csomagolásfejlesztés, arculat és egyéb feladatok színesítik a palettájukat.

Feladatok

  • Facebook üzleti oldalak napi szintű üzemeltetése, fejlesztése és kommunikációjának kezelése (napi posztok, moderálás)
  • Ügyfelekkel való napi szintű kapcsolattartás
  • Online kampányok tervezésében és kivitelezésében aktív részvétel, koordináció, kivitelezés és optimalizálás
  • Webes és közösségi médiafelületek kezelése, nyomon követése, frissítése, statisztikák és prezentációk előkészítése
  • Facebook hirdetések és Google AdWords hirdetések menedzselése

Elvárások

  • Magas szintű proaktivitás és online marketing affinitás
  • Innovatív, önálló munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs, problémamegoldó és kapcsolatteremtő képesség
  • 1-3 éves szakmai tapasztalat, online marketing területen
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás és online marketing tanácsadás
  • Naprakész ismeretek Facebookon, Google-ben, Adwords-ben, Analytics-ben, Youtube-on
  • Hatékony csapatmunka a szövegírókkal és grafikusokkal.

Előnyök

  • Kreatív gondolkodásmód
  • Grafikai programok alap szintű ismerete
  • Élelmiszeripari cégek felé irányuló marketing kommunikációs tapasztalat
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Felsőfokú szakirányú végzettség

Juttatások

  • Kreatív munkakörnyezet
  • Fiatalos csapat, hosszútávú munkalehetőség
  • Online fejlesztésekben és kreatív ötletelésekben aktív közreműködés
  • Versenyképes jövedelem
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat

1-3 éves szakmai tapasztalat online marketing területen.

Szükséges nyelvtudás

Angol nyelvtudás

Munkavégzés helye

Budapest 3. kerület

Jelentkezni önéletrajzzal és a fizetési igény megjelölésével “Online Manager” jeligével az urban.brigitta@kameleon.hu email címen lehet.

Állás kategóriák: Facebook-hirdetés, Google AdWords, Közösségi média, Online marketing stratégia, PPC, Riportálás, Szövegírás, Tartalommenedzsment