Medior/Senior PPC menedzser

We Talk Digital Kft.

A We Talk Digital egy teljes körű szolgáltatást nyújtó digitális marketing ügynökség. Széles körű szolgáltatást nyújtanak minden iparág ügyfeleinek. Digitális marketing szolgáltatásaik számos online marketing taktikához kapcsolódó tanácsadási és irányítási lehetőségeket tartalmaznak, ideértve a keresőmotor-optimalizálást (SEO), a kattintásonkénti fizetést (PPC), hirdetési kampánymenedzsmentet, online marketing stratégia alkotást, versenytárselemzést, social média marketinget, konverziós arány optimalizálást (CRO) és még sok egyéb területet. Emellett szakértői web-tervezési és fejlesztési szolgáltatásokat kínálnak mind az e-kereskedelmi, mind a B2B vállalatok, vállalkozások számára.

Feladatok

  • PPC stratégiák megalkotása, hozzáillesztése a médiatervhez és az ügyféligényekhez.
  • Aktualitások, trendek ismerete és alkalmazása.
  • Teljesítménymérés (Google Analytics, Data Studio).
  • Alapvető mérési beállítások megtétele (Google Tag Manager).
  • Költségkeretek optimalizálása megfelelő konverzió fókusz mellett.
  • Junior PPC kollégák irányítása, összefogása, oktatása.
  • Leadgeneráló, konverzióra optimalizált és visibiltity kampányok menedzsmentje.

Elvárások

  • Legalább 3 év tapasztalat online marketing- és PPC területen.
  • Az online marketing eszköztár átlátása, kompetens használata stratégiai és taktikai szinten is.
  • Naprakész tudás Google Ads és Facebook PPC kampányok kezelésében, Google Analytics- és Facebook mérésekben, web usability és CRO (konverzió-optimalizálás) területen.
  • Legalább erős középszintű angol nyelvtudás szóban és írásban.
  • Korrektség, precizitás, lelkiismeretesség.
  • Proaktivitás, jó problémaelemzési és -megoldási képesség.
  • Csapatmunkára való képesség.
  • Jó szövegírási képesség, nyelvhelyesség, pontos fogalmazás pl. blogcikkek, hirdetésszövegek, belső anyagok készítéséhez.

  • Keresőoptimalizálási ismeretek Alapfokú (wordpress) weboldal szerkesztés ismeret.
  • Google Tag Manager és Google Data Studio ismeret.
  • Hazai és nemzetközi online marketing trendek ismerete (mobilhasználat, vásárlói viselkedés, online és offline marketing tendenciák).
  • Landing oldalak értékelésében, optimalizálásában szerzett tapasztalat.
  • Párhuzamos PPC projektek menedzselésében szerzett tapasztalat.

  • Kiemelkedő, átlag feletti versenyképes fizetés és juttatási csomag.
  • Nemzetközi projektekben való részvétel.
  • Érdekes projektek piacvezető márkák számára.
  • Kényelmes, igényes munkakörnyezet.
  • Állandó fejlődési lehetőség Google Partner ügynökségként.
  • Beta termékek és funkciók elsőként való megismerése.
  • Folyamatos szakmai tréning lehetőségek.
  • Négylábú kollégák és kutyabarát iroda.
  • Fiatal, kreatív szakemberekből álló csapat.
  • Céges telefon és céges laptop.
  • Home office lehetőség.

Szükséges tapasztalat

Medior/Senior minimum 3 év tapasztalat.

Szükséges nyelvtudás

Angol középfok.

Foglalkoztatás jellege

Teljes munkaidő.

Munkavégzés helye

Budapest.

karrier@wetalkdigital.hu

Állás kategóriák: B2B, CRO, Data Studio, Facebook, Google Ads, Google Tag Manager, Keresőoptimalizálás, PPC, SEO, google analytics