Marketing menedzser

Anna-Mária Klub Kft.

Speciális célcsoporttal és tevékenységgel rendelkező női fitnesz klub hálózat kreatív marketingest keres. Olyan személyiséget, aki mer bátran és különlegesen gondolkodni, máshogy, mint a megszokott, a szokásos. Ha szavajárásod az “Így szoktuk csinálni”, akkor ez nem a Te helyed. Ha mersz kreatív lenni, ha rendszerben gondolkozol és nem félsz egy induló vállalkozás kihívásaitól és lehetőségeitől, akkor olvass tovább!

Feladatok

  1. Komplex online marketing.
  2. Brandépítés.
  3. Kreativ klubprogramok hirdetése speciális célcsoport számára.
  4. Vállalati marketing kézikönyv létrehozása és kezelése.

Elvárások

  • Kreativitás, különleges gondolkodás.
  • Rugalmasság.
  • Lojalitás.
  • Gyors gondolkodás és munkavégzés.
  • Önállóság.
  • Rendszerszemlélet.

Előny, ha pályakezdő vagy, vagy 40+-os és részt vettél már valamelyik OMA képzésen!

Juttatások

  • Fix + jutalék, megbeszélés alapján.
  • Kötetlen munkaidő.
  • Home office.

Munkavégzés helye

Budapest, Pest megye

Fényképes önéletrajzodat várják az mcsizmadia.eva@gmail.com címen.

Egyéb információ

GYES mellett munkát keresők jelentkezését is várják!

Állás kategóriák: Brandépítés, Facebook-hirdetés, Google AdWords, Marketing, Online marketing stratégia, e-mail marketing, google analytics