Marketing manager

eCom Empire Kft.

FIGYELEM! Ez az állásajánlat már lejárt.
Ha érdekelnek az aktív állások,
akkor email címed megadása után azonnal mutatjuk!
Kérd itt az aktív állásajánlatokat:

Kérem!

A Lindalime csapata a kismamáknak szeretné megkönnyíteni az anyaság első éveinek sokszor megpróbáltató időszakát. Minden tőlük telhetőt megtesznek, hogy a kisbabákat hozzá juttassák a számukra legmegfelelőbb eszközökhöz, hogy boldogan és kiegyensúlyozottan fejlődhessenek. Céljuk, hogy a válogatott és saját gyártású baba termékeikkel az anyukák és a kis csöppségek minél boldogabbak és kiegyensúlyozottabbak lehessenek.

Feladatok

  • Rendszereik és weboldalaik kezelése.
  • Munkatársakkal és alvállalkozókkal (kreatív- és kommunikációs ügynökségek, Facebook hirdetéskezelők, Google Ads hirdetéskezelő, grafikus) való kapcsolattartás, illetve ezek irányítása, összefogása, ellenőrzése és brief-elése Marketing stratégia tervezése, koordinálása (e-mail, blog, PPC stb.).
  • Heti riportok, prezentációk készítése (Google Analytics).
  • Szükség esetén hirdetések összeállítása és kezelése (alvállalkozók feladata elsősorban).
  • Hirdetési statisztikák nyomon követése – SEO optimalizálás (alvállalkozó segítségével).
  • Kreatív szövegírás (content calendar, weboldal, landing oldalak, social media felületek és hírlevelek szerkesztése, kampányok kezelése).
  • Canva / Snappa / Photoshop grafikák készítése, amennyiben szükséges (marketing asszisztens és grafikus feladata elsősorban).
  • Lehetőségek keresése, önálló, proaktív módon. Ötletekkel, észrevételekkel és javaslatokkal előállni.
  • Affiliate partnerekkel való kapcsolattartás.
  • Influencer kampányok koordinálása.
  • Ügyfél-elégedettségi felmérések és piackutatási projektek tervezése, lebonyolítása és kielemzése.
  • Versenytársak tevékenységének nyomon követése.
  • A fentiekhez kapcsolódó adminisztráció elvégzése (szerződések, statisztikák kezelése).

Elvárások

  • Pozitív hozzáállás, lendület, határozottság, türelem.
  • Megoldás-orientált gondolkodás.
  • Önállóság, proaktivitás, outside-the-box gondolkodásmód.
  • Angol nyelvtudás (minimum B2).
  • Az online marketing alapvető programok ismerete és SEO trendek követés.
  • Kiváló kommunikációs, szervező és problémamegoldó készség.
  • Rugalmasság. Ritka esetekben hétvégi munkavégzés.
  • Nyitottság a fejlődésre, tanulásra.
  • Slack, Google Meet, Trello kommunikációs platformok és project management eszközök használata.
  • Együttműködő hozzáállás és jó alkalmazkodó képesség.
  • Jó munkabírás, terhelhetőség.
  • Minimum 2-3 év releváns szakmai tapasztalat.
  • Új marketing eszközök kipróbálására nyitottság.
  • Jártasság a social mediában (Facebook, Instagram, TikTok, YouTube stb.).
  • Törekvés a professzionális munkára.
  • Csapatban és önállóan történő munkavégzés.
  • Fejlődésre való törekvés.
  • Továbbá kivennéd a részed egy magyar vállalkozás nemzetközi térnyeréséből.
  • Szívesen lennél tagja egy marketing csapatnak, amiben egy marketing asszisztens segíti a munkádat.

Előnyök

  • 5+ év szakmai tapasztalat.

Juttatások

  • Rugalmas munkaidő, otthonról végezhető változatos munkavégzés.
  • Konferenciák és egyéb továbbképzési lehetőségek.
  • Kreatív, fejlődést kínáló munka, ahol meghallgatják az ötleteid és értékelnek téged.
  • Hosszútávú együttműködési lehetőség.
  • Előrejutási lehetőség.
  • Versenyképes jövedelem.
  • Segítőkész, magasan képzett, fiatal csapat.
  • Kihívást jelentő feladatok.
  • Modern, hatékony céges szoftverek és rendszerek.
  • Lendületes csapat.
  • Home office lehetőség.
  • Stabil, dinamikusan fejlődő cég, ez annyit jelent, hogy lesz forrás és lehetőség arra, hogy nagy dolgokat alkoss.

Szükséges tapasztalat

2-3 év tapasztalat.

Szükséges nyelvtudás

C1-C2 Angol.

Foglalkoztatás jellege

Teljes munkaidő.

Munkavégzés helye

Home office.

A pályázatod egy motivációs levél és egy fényképes magyar nyelvű önéletrajz legyen, amelyeket küldj el a marketing.allas@lindalime.com e-mail-címre. A motivációs leveledben a következő kérdéseket feltétlenül válaszold meg:

  • Miért szeretnél váltani?
  • Melyek az erősségeid az online marketing területén?
  • Milyen szakmai eredményeidre vagy a legbüszkébb eddigi pályafutásodból?
  • Mi az, ami igazán motivál?
  • Melyek a legfontosabb elvárásaid, hogy megfelelően végezhesd a munkád?
  • Bérigényed.
Állás kategóriák: Facebook-hirdetés, Google Ads, Grafikus, Instagram, Keresőoptimalizálás, PPC, SEO, YouTube, google analytics