Marketing Koordinátor

Kereskedelmi Marketing Trendek Kft.

FIGYELEM! Ez az állásajánlat már lejárt.
Ha érdekelnek az aktív állások,
akkor email címed megadása után azonnal mutatjuk!
Kérd itt az aktív állásajánlatokat:

Kérem!

Ha szereted a marketinget és az embereket, értesz az online-marketinghez, meg is tudsz valósítani egy teljes kampányt, és szívesen dolgoznál egy élvonalban lévő, magas szakmai tudású csapatban, akkor várja jelentkezésed a Kereskedelmi Marketing Trendek Kft. A vállalat az ország egyetlen nagykereskedelemre és gyártókra szakosodott marketing tanácsadó és kivitelező cége. A Kereskedelmi Marketing Trendek Kft. tulajdonosa, Jagodics Rita, aki már több, mint 20 éve dolgozik a marketing tanácsadás területén, és évente több ezer vállalkozásnak tart előadást. A Kereskedelmi Marketing azonban nem csak tanítja a marketinget, hanem kivitelezéssel is támogatják ügyfeleiket. Csapatuk – több marketing tanácsadó, szövegíró és alvállalkozó – munkájának eredményeként ügyfeleik évente 10-30 %-os árbevétel-növekedéssel büszkélkedhetnek. Ennek a célnak megvalósításához keresnek a fenti pozícióba budapesti munkavégzéssel munkatársat.

Feladatok

  • Projekt- és kampánytervek végrehajtása.
  • Honlapok elkészíttetése belső fejlesztőkkel.
  • Honlapok adminolása, tartalmak kezelése.
  • Online marketing hirdetések grafikai megtervezése, menedzselése.
  • Közösségi média fiókok menedzselése.
  • Google Adwords fiókok menedzselése.
  • Partnerkapcsolatok szervezése, lebonyolítása.
  • Időnként szövegírás.
  • Hírlevelek, blogok, tartalmak menedzselése.
  • Alkalmanként rendezvények szervezése.
  • Kapcsolattartás ügyfelekkel.
  • Eredmények mérése.

Elvárások

  • Legyél nyitott az emberekkel és ne jelentsen gondot az ügyfél-kapcsolattartás.
  • Ismerd és használd a Google rendszerét (Adwords, Analytics), ne okozzon problémát egy fiók létrehozása vagy egy hirdetés feladása (de betanítanak, ha szükséges).
  • Legyél jártas a közösségi média (különösen Facebook) rendszerében, képes legyél feladni és menedzselni egy sima hirdetést vagy remarketinget.
  • Legyél jártás kreatív grafikák elkészítésében (főleg online hirdetések képi megjelenítésében) és ismerd a Photoshop programot.
  • Szövegírási, fogalmazási képesség.
  • MS Office ismeretek (pl. Excel).
  • Angol nyelvismeret.
  • Alaposság.
  • Önálló munkavégzés.
  • Legalább 2-3 éves szakmai gyakorlat.

Előnyök

  • Elvégzett OMA tanfolyam.
  • Ügynökségi tapasztalat.

Juttatások

  • Komoly, nagy projektekben vehetsz részt.
  • Külföldi és belföldi, magas szakmai képzéseken vehetsz részt.
  • Az ország vezető marketing szakembereitől tanulhatsz.
  • Budapesti irodában, jó csapatban dolgozhatsz.
  • Versenyképes jövedelem.
  • Ha akarsz egy pihenőnapot, nem kell dolgoznod a születésnapodon.

Szükséges tapasztalat

2-3 éves szakmai gyakorlat.

Szükséges nyelvtudás

Angol középfok

Foglalkoztatás jellege

Teljes munkaidő

Munkavégzés helye

1054 Budapest, Szemere utca 19. 6/4

Ha úgy érzed, hogy megfelelő a tudásod és szívesen dolgoznál a Kereskedelmi Marketing csapatában, akkor várják fényképes önéletrajzod és motivációs leveled fizetési igény megjelölésével a karrier@kereskedelmimarketing.hu email-címre. Kérjük, hogy a tárgymezőben tüntesd fel, hogy ÉN VAGYOK A TI KOORDINÁTOROTOK.

Állás kategóriák: Facebook-hirdetés, Google AdWords, Közösségi média, Szövegírás, Tartalommenedzsment