Junior PPC kampánymenedzser

PPC Média

Kérem!

Képzés és munkalehetőség egyben

2022. január elején elindítják 2 hónapos gyakorlatorientált PPC felzárkóztató tanfolyamukat, amely keretein belül 4 kezdő, illetve junior pályázó tudását szeretnék felhúzni önálló munkavégzésre alkalmas – vagyis piacképes szintre. Az oktatás heti 2 alkalommal, 6 órában fog történni 11. kerületi irodában. A képzés sikeres elvégzése után minimum 2 jelentkezőnek heti 40 órás munkalehetőséget, vagyis főállást biztosítanak ügynökségüknél, ezért ez a lehetőség azoknak ideális, akik szeretnék elmélyíteni tudásukat és utána a PPC Média csapatába szeretnének tartozni.  Az oktatás keretein belül megismerkedhettek a PPC szakma valamennyi területével, többek közt az analitika, webergonómia, Google Ads és Facebook Ads nyújtotta lehetőségekkel.  A jelentkezés feltételeiről lentebb olvashatsz, de előbb pár szóban róluk:

A PPC Média Magyarország egyik vezető Google Ads ügynöksége immár budapesti irodával :) és több, mint 15 év tapasztalattal. A Google Premier Partnereként szupertitkos és exkluzív :) Google Ads Bétákat is használhatnak, illetve projektjeikhez szakmai támogatást kapnak közvetlenül a Google-től. Ügyfeleiknek általában konverzió-fókuszú Google Ads (AdWords) és Facebook kampányokat kezelnek, valamint a meghirdetett weboldalak hatékonyságának javításával is foglalkoznak. Ezen felül repertoárukba tartozik még az online marketing tanácsadás és a kiscsoportos oktatás is. Nagyon fontos, hogy ők nem “dobozos” megoldásokat nyújtanak partnereiknek (akik általában nem a legkisebb vállalkozások), hanem minden ügyfelük egyedi szolgáltatásokban részesül.

Feladatok

  • Főként Google Ads és néha Facebook kampányok kezelése, optimalizálása
  • Kapcsolattartás emailben és telefonon az ügyfelekkel
  • Időnkénti személyes konzultáció a partnerekkel
  • Folyamatos tanulás, ez a lelke mindennek
  • Landing oldalak tervezése, tesztelése
  • A hétköznapokban proaktív munkavégzés

Elvárások

  • Biztos számítógépes felhasználói tudás
  • Anyanyelvi magyar nyelvtudás
  • Középfokú iskolai végzettség
  • Maximum 35 éves életkor
  • Meglévő, saját notebook az oktatáshoz
  • Biztos angol nyelvtudás (a tanuláshoz szükséged lesz rá)

  • Meglévő webes ismeretek (bármi, ami a szakmához köthető, külön előny, ha menedzseltél már weboldalt, vagy élő online hirdetési kampányokat
  • Szakirányú végzettség (marketing, közgáz,… stb.)
  • Ha megszereztél már néhány Google Ads (AdWords) vizsgát
  • Ha részt vettél korábban OMA tanfolyam(ok)on
  • Ismered a SEO, webergonómia alapjait
  • Ha van egy kis fejlesztői vagy grafikusi vénád

A legnagyobb előny lehet számodra: ha aktívan beszélsz idegen nyelvet, vagy ha PPC kampányok kezelésében már van némi tapasztalatod.

Amire szükséges lesz ahhoz, hogy sikeres legyél ezen a területen, az a kimagasló kommunikációs készség, az analitikus gondolkodásmód és a precíz munkavégzés.

A képzés díja 150.000 Ft, amelyet teljes egészében visszatérítenek azoknak a kiválasztott jelentkezőknek, akikkel az oktatás után együtt fognak dolgozni. Ezt a jelképes jelentkezési díjat azért tartják fontosnak, hogy olyan emberek jelentkezzenek hozzájuk, akik valóban elhivatottak a tanulás, illetve a PPC szakma iránt. (A jelentkezési díj abban a tekintetben jelképes, hogy egy gyakorlati képzést kapsz az ország legjobbjaihoz tartozó és aktív szakembereitől, ráadásul hasonló oktatások árának a töredékéért.)

Amennyiben részese szeretnél lenni egy fiatal, pörgő csapatnak úgy kérjük, hogy ezen a linken lévő form kitöltésével küldd el fényképes önéletrajzodat és motivációs leveled, amiben ejts pár szót (sort) az esetleges eddigi tapasztalataidról. Fontos, hogy írj néhány szót arról is, hogy miért vagy motivált ennek a szakmának az elsajátításában és milyen ambícióid vannak. Ne felejtsd el megemlíteni, hogy az OMA oldalán olvastál erről a lehetőségről. ;-)

Jelentkezési határidő: 2021. december 15.

Ha jelentkezéseddel felkeltetted az érdeklődésüket, felveszik a kapcsolatot veled és meghívnak egy kávéra-csokira-teára-szörpre, egy kötetlen beszélgetésre.

Egyéb információ

A kiválasztott új csapattagoknak mindent biztosítanak a sikeres munkavégzéshez, többek közt menő eszközöket, részben home-office lehetőséget, csüngőfotellel és babzsákokkal teletűzdelt irodai környezetet, szakmai utazásokat, csapatépítőket és fejlődési lehetőséget.

Az oktatás hétköznap, hetente 2 alkalommal, napi 6 órában történik majd. A képzés, később a munkavégzés helyszíne a PPC Média irodájában lesz, illetve az otthonodban.

Állás kategóriák: Google AdWords, Google Ads, Keresőoptimalizálás, PPC, SEO, Webergonómia, google analytics