Junior online marketing manager

Genertel Biztosító

A Genertel Biztosító online marketing csapata büszke arra, hogy egy színes, támogató és motivált környezetben dolgozhatnak egy szupermenő budapesti irodában. Mindannyian mások, de egy dolog közös bennük. Mindannyian szenvedélyesen szeretik a munkájukat. Elszántak, szeretnek jók lenni abban, amit csinálnak, és jó érzés számukra, hogy elismerik a teljesítményüket. A Genertel Biztosító a Generali Csoport tagvállalata, Magyarország első direktbiztosítójaként lépett a piacra 2007-ben, és azóta is a folyamatos innováció jellemzi a működését. Ez az újító szemléletmód és munkatársaik elkötelezettsége teszi lehetővé, hogy a Generalival közösen piacvezető szerepet töltsenek be a biztosítási iparágban.

Feladatok

  • A biztosító webes értékesítési csatornájának támogatása, marketing kommunikációs kampányainak koordinációja.
  • A call center értékesítés támogatása, adatbázis ellátottságának biztosítása és értékesítési kampányok definiálása a call centerrel együttműködve.
  • A potenciális ügyféladatbázis monitorozása, szegmentációja, e-DM kampány célcsoportok meghatározása, kommunikáció tervezése és kivitelezése, a kampányok hatékonyságának visszamérése és javítása.
  • Adatbázis menedzsment: a potenciális ügyfél adatbázis menedzselése, karbantartása, folyamatos aktiválása, részvétel belső lead generáló kampányok tervezésében.
  • Éves kommunikációs terv elkészítése, optimalizálása és ez alapján a potenciális ügyfél adatbázis megszólítása.
  • Ügyfél kommunikáció monitorozása, megújítása a customer experience jegyében.
  • Szöveges tartalom írása, hírlevél anyagok előállítása és terjesztése.
  • Webes értékesítési folyamat hatékonyságának maximalizálása és optimalizálása.
  • Weboldal tartalomfrissítése.
  • Ad-hoc PR kampányok koordinálása ügynökséggel.
  • Facebook hirdetési kampányok indítása és folyamatos optimalizálása.
  • Részvétel hűségprogram kialakításában és üzemeltetésében.
  • Marketing tervezés és éves értékesítési terv készítésében való aktív részvétel.
  • A munkakörhöz kapcsolódó adminisztráció feladatok ellátása. (szerződések, megrendelők, teljesítési igazolások teljes körű adminisztrációja).
  • Kapcsolattartás ügynökségekkel, beszállítókkal.

Elvárások

Téged keresnek, ha

  • egyetemi/főiskolai diplomád van, marketing/kommunikáció/gazdasági/menedzsment szakirányon,
  • menedzseltél már e-DM/hírlevél és Facebook kampányokat,
  • használtál már Google Analytics-et és könnyen eligazodsz benne,
  • ismered és folyamatosan követed az online marketing trendeket,
  • tudod, hogy milyen a projektmenedzseri szemlélet, és rendelkezel is vele,
  • innovatív vagy, vannak konstruktív ötleteid és jól működsz csapatban,
  • jól beszélsz angolul és nem ijedsz meg, ha néha prezentálnod kell,
  • pozitív, nyitott, megoldás orientált személyiséged van,
  • plusz pont, ha a problémamegoldás a hobbid,
  • van min. 2 éves releváns szakmai tapasztalatod online marketing területen.

Előnyök

Előnyt jelent, ha

  • ismersz és használtál már valamely tartalomkezelő rendszert (CMS),
  • felhasználói szinten ismered a grafikai programokat (Photoshop, Illustrator),
  • tudod mi az az adatvezérelt digitális kommunikáció.

Juttatások

  • Versenyképes jövedelem és juttatási rendszer.
  • Ingyenes company care egészségügyi csomag.
  • Kafetéria.
  • Ingyenes, céges edzőterem, sőt TRX, jóga és egyéb csoportos sporttevékenységre is van lehetőség.

Szükséges tapasztalat

Minimum 2 éves releváns szakmai tapasztalat online marketing területen.

Angol nyelv tárgyalási szintű ismerete. Ne ijedj meg, ha angolul kell prezentációt készítened és előadnod.

Munkavégzés helye

Budapest

Jelentkezésedet önéletrajzod és motivációs leveled csatolásával ezen az oldalon keresztül tudod eljuttatni hozzájuk: https://goo.gl/jba2BU

Ha pályázati anyagodat inkább e-mailben küldenéd be, a marketing@genertel.hu e-mail címre küldheted.

Motivációs leveledben kérjük, jelöld meg a megpályázott munkakört és a fizetési igényedet. Ha van olyan korábbi kampányod (e-dm/Hírlevél, vagy Facebook), aminek az eredményeire büszke vagy és szívesen megosztanád velük, küldd el a jelentkezési anyagodban; plusz pontként értékelik a jelentkezésnél.

Egyéb információ

Jelentkezési határidő: 2018.08.10

Állás kategóriák: Facebook-hirdetés, Marketing, Riportálás, Szövegírás, Tartalommenedzsment, e-mail marketing, google analytics