Junior e-mail marketing munkatárs

MediaMarkt

FIGYELEM! Ez az állásajánlat már lejárt.
Ha érdekelnek az aktív állások,
akkor email címed megadása után azonnal mutatjuk!
Kérd itt az aktív állásajánlatokat:

Kérem!

A MediaMarkt Európa piacvezető elektronikai kiskereskedője. A hazai piacon több, mint 20 éve van jelen. A mediamarkt.hu Magyarország 3. legnagyobb forgalmú webáruháza. Ők keresik az új junior e-mail marketing munkatársukat.

Feladatok

  • ROI+ email marketing kampányok kivitelezése, lakossági és üzleti ügyfeleknek.
  • A/B tesztek futtatása (email és on-site).
  • Landing oldalak készítése.
  • Statisztikák, elemzések készítése.
  • Társosztályokkal, ügynökségekkel való kapcsolattartás.

Elvárások

  • Min. 1-2 éves email marketing tapasztalat.
  • Emarsys (vagy hasonló) szoftver ismerete.
  • Erős HTML, CSS, JS ismeret.
  • Adatbázis kezelési ismeretek.
  • Analitikus gondolkodás.
  • Excel ismeret.
  • Precíz munkavégzés.
  • Angol nyelv középfokú ismerete (szakmai cikkek, dokumentációk, webinarok megértése, angol levelezés).
  • Önálló, lelkiismeretes munkavégzés.

Előnyök

  • Webáruházi tapasztalat.
  • Google Analytics, Enhanced Ecommerce ismeretek.

Juttatások

Szakmai fejlődési lehetőség Magyarország egyik legnagyobb webáruházánál, valamint külső és belső tréningeken. Egy nemzetközi piacvezető cég biztos hátterét XIII. kerületi irodát és alkalmanként home office lehetőséget.

Szükséges tapasztalat

Min. 1-2 éves tapasztalat szükséges.

Szükséges nyelvtudás

Angol nyelv középfokú ismerete szükséges (szakmai cikkek, dokumentációk, webinarok megértése, angol levelezés).

Foglalkoztatás jellege

Teljes munkaidő

Munkavégzés helye

1138 Budapest, Váci út 140.

Egyéb információ

A jelentkezéshez küldd el magyar nyelvű önéletrajzod és motivációs leveled az allasmse@media-saturn.com címre.

Állás kategóriák: Riportálás, e-mail marketing, google analytics