Junior AdWords Manager

Studio Moderna 2000 TV-Shop Kft.

FIGYELEM! Ez az állásajánlat már lejárt.
Ha érdekelnek az aktív állások,
akkor email címed megadása után azonnal mutatjuk!
Kérd itt az aktív állásajánlatokat:

Kérem!

A Studio Moderna Kft. 21 európai országban sikeresen működő, direkt értékesítésre specializálódott multinacionális cég. Ismertebb márkáik: Dormeo, Top Shop, Kosmodisk, Delimano, Nutribullet, Walkmaxx.

Feladatok

  • Ha legalább egy éve kezelsz Adwords kampányokat, nem ijedsz meg a nagy számoktól, tudod, hogyan zajlik a kampányok tervezése, optimalizálása, beállítása, valamint szívesen írsz hirdetési szövegeket, akkor téged keresnek!
  • Fontos még, hogy jól tájékozódj az Analyticsben, és folyékonyan beszélj angolul.
  • A cég Digital Advertising Managere irányítása alatt hat webshop Adwords aktivitását, egyúttal Magyarország egyik legnagyobb Adwords büdzséjét fogod gondozni az Online Marketing csapatban.

Elvárások

  • Minimum 1 év Adwords tapasztalat
  • Google Adwords vizsga megléte
  • Google Analytics ismeret
  • Photoshop ismeret
  • Folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban

Juttatások

  • Versenyképes jövedelem
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Jó csapat

Szükséges nyelvtudás

Folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban

Foglalkoztatás jellege

Teljes munkaidő

Munkavégzés helye

Budapest

Ha szívesen dolgoznál egy biztos, hosszú távú munkahelyet nyújtó multinacionális cég megbecsült munkatársaként, akkor várják fényképes magyar nyelvű önéletrajzodat az alábbi e-mail címre: reka.fule@studio-moderna.com

Állás kategóriák: Google AdWords, Keresőoptimalizálás, PPC, Projektmenedzsment, Szövegírás, Tartalommenedzsment