E-mail marketing szakértő

We Talk Digital Kft.

A We Talk Digital egy teljes körű szolgáltatást nyújtó digitális marketing ügynökség. Széles körű szolgáltatást nyújtanak minden iparág ügyfeleinek. Digitális marketing szolgáltatásaik számos online marketing taktikához kapcsolódó tanácsadási és irányítási lehetőséget tartalmaznak, ideértve a keresőmotor-optimalizálást (SEO), a kattintásonkénti fizetést (PPC), hirdetési kampánymenedzsmentet, online marketing stratégia alkotást, versenytárselemzést, social media marketinget, konverziós arány optimalizálást (CRO), e-mail marketinget és még sok egyéb területet. Emellett szakértői web-tervezési és fejlesztési szolgáltatásokat kínálnak mind az e-kereskedelmi, mind a B2B vállalatok, vállalkozások számára.

Feladatok

  • E-mail kampányok készítése és optimalizálása, beleértve az e-mailek létrehozását, szövegírást, eszközkoordinációt, minőségbiztosítást és ütemezést.
  • Hatékony célközönségek és szegmensek létrehozása, mely növeli az elköteleződést és a bevételi teljesítményt a KPI-célokhoz képest.
  • Szoros együttműködés a tervezőkkel és szövegírókkal, hogy a legjobb gyakorlatok alapján legyen optimalizálva az e-mailek kreatív és sablonszerkezete.
  • E-mailek küldése automatizálási szoftverek használatával.
  • Kampányok folyamatos nyomon követése és jelentéskészítés.

Elvárások

  • Bizonyított tapasztalat e-mail marketing program kezelésében.
  • Részletes ismeret az e-mail szabályozásokról, a legjobb gyakorlatokról és a nemzetközi megfelelésről a különböző szabályozási rendszerekben (pl. GDPR vagy CASL).
  • Google Analytics, A/B tesztelés és egyéb CMS ismeretek.
  • Előzetes adatbázis kezelési tapasztalat, lehetőleg hasonló munkakörben.
  • Képesség az együttműködés hasznosítására, jól kidolgozott tartalom előállításához.
  • Kiváló írásbeli kommunikációs készség.

  • Marketingmenedzsment, reklám, kommunikáció vagy hasonló felsőfokú végzettség.
  • HTML/CSS, SEO/SEM ismerete.
  • Automatizálási és teljesítményértékelési szoftverek ismerete.

Juttatások

  • Kiemelkedő fizetés és juttatási csomag.
  • Nemzetközi projektekben való részvétel.
  • Érdekes e-mail projektek piacvezető márkák számára.
  • Kényelmes, igényes munkakörnyezet.
  • Állandó fejlődési lehetőség Google Partner ügynökségként.
  • Beta termékek és funkciók elsőként való megismerése.
  • Folyamatos szakmai tréning lehetőségek.
  • Négylábú kollégák és kutyabarát iroda.
  • Fiatal, kreatív szakemberekből álló csapat.
  • Céges telefon és céges laptop.
  • Home office lehetőség.

Szükséges tapasztalat

Minimum 1 év.

Szükséges nyelvtudás

Angol középszint.

Foglalkoztatás jellege

Teljes munkaidő / részmunkaidő.

Munkavégzés helye

Budapest

karrier@wetalkdigital.hu

Önéletrajzod mellé az üzenetben fejtsd ki pár mondatban releváns szakmai tapasztalatodat!

Állás kategóriák: Keresőoptimalizálás, PPC, SEO, Szövegírás, e-mail marketing, google analytics