CRO és PPC menedzser

Online Marketing Stratégia Kft.

FIGYELEM! Ez az állásajánlat már lejárt.
Ha érdekelnek az aktív állások,
akkor email címed megadása után azonnal mutatjuk!
Kérd itt az aktív állásajánlatokat:

Kérem!

Az OMStratégia különlegessége, hogy segít a teljes vásárlási vagy ügyfélszerzési folyamat kiépítésében és optimalizálásában.

Nem hirdetés beállítást kínál “kilóra”, hanem webshopoknak és szolgáltatóknak segít növelni az online eladásukat kitesztelt és bevált marketing megoldásokkal.

Jó ideje szorosan együtt dolgoznak az OptiMonk és az ActiveCampaign csapatával, így itthon ritkaságnak számító tudással rendelkeznek az onsite konverzió optimalizálás és az automatizált e-mail marketing folyamatok terén is.

Feladatok

  • Konzultáció és kapcsolattartás az ügyfelekkel.
  • Ügyfélre szabott javaslattétel onsite marketing, hirdetési és email automatizációs megoldásokra.
  • Az ügyfelek hirdetési és felugró ablak fiókjainak a teljeskörű kezelése, email automatizációs folyamatok beállítása.
  • Folyamatosan tesztelés és optimalizálás a legjobb eredmények elérése érdekében.
  • Az ügyfelekkel kapcsolatos információk és folyamatok nyilvántartása a CRM rendszerben.
  • Mindez eleinte egy senior munkatárs támogatása és felügyelete mellett, a későbbiekben pedig önállóan.

Elvárások

  • Jó hozzáállás, mert Náluk mindenki fejlődni és teljesíteni akar, ezért mindenki a megoldásokat keresi, nem a kifogásokat.
  • Legyen belső igényed a fejlődésre, önmagad fejlesztésére, nem csak szakmai értelemben. Ne félj megosztani új ötleteidet és javaslataidat a csapattal, mert Náluk biztosan nyitott fülekre találsz.
  • Szeress emberek között dolgozni, és legyen fontos, hogy ezt kikkel teszed! A munkahelyed nem csak egy hely, ahonnan pénzt kapsz, hanem fontos Neked, hogy jól érezd magad!?
  • Legyél precíz és igényes a munkádra, és ne rettenj vissza az önálló munkavégzéstől.

Előnyök

  • OMA Live végzettség.
  • PPC tapasztalat.
  • Esetleg szállodás vagy webshopos előélet.

Juttatások

  • Kötetlen home office.
  • Hatékony, automatizált munkafolyamatok.
  • Óriási szakmai tudástár.
  • Támogató csapat.
  • Versenyképes jövedelem.

Szükséges tapasztalat

Junior

Szükséges nyelvtudás

Angol középfok

Foglalkoztatás jellege

Teljes munkaidő / Részmunkaidő

Munkavégzés helye

Budapest

Az Online Marketing Stratégia Karrier oldalán!

Állás kategóriák: CRM, CRO, Fiókkezelés, OMA Live, PPC