Google Ads szakértő

PPC Média

A PPC Média Magyarország egyik vezető Google Ads ügynöksége immár budapesti irodával :) és több, mint 15 év tapasztalattal. A Google Premier Partnereként Google Ads Bétákat is használhatnak, illetve projektjekhez szakmai támogatást kapnak közvetlenül a Google-től. Ügyfeleiknek általában performancia alapú Google Ads (AdWords) és Facebook kampányokat kezelnek, valamint a meghirdetett weboldalak hatékonyságának javításával is foglalkoznak. Ezen felül repertoárukba tartozik még az online marketing tanácsadás és a kiscsoportos oktatás is. Nagyon fontos, hogy ők nem “dobozos” megoldásokat nyújtanak partnereiknek (akik általában nem a legkisebb vállalkozások), hanem minden ügyfelük egyedi szolgáltatásokban részesül.

Feladatok

  • Főként Google Ads és néha Facebook kampányok kezelése, optimalizálása
  • Kapcsolattartás emailben és telefonon az ügyfelekkel
  • Időnkénti személyes konzultáció a partnerekkel
  • Folyamatos tanulás, ez a lelke mindennek
  • Landing oldalak tervezése, tesztelése
  • A hétköznapokban proaktív munkavégzés

Elvárások

Csapatukat egy fiatal, proaktív, személlyel szeretnénk bővíteni. Fontos számukra a lelkiismeretes, minőségi és precíz munkavégzés. Performance ügynökség, ügyfeleik nagy része a konverziók folyamatos növekedését és az egyre jobb megtérülést várja el tőlük!  Amire szükséged lesz egészen biztosan, az a remek kommunikációs készség, a türelem és nem utolsósorban az analitikus gondolkozásmód.

  • Google Ads (AdWords) ismerete, minél több kampánykezelési tapasztalattal :)
  • Performance, vagyis konverziófókuszú kampányok kezelésében tapasztalat
  • Biztos angol nyelvtudás

Előnyök

A legnagyobb előny lehet számodra: ha aktívan beszélsz más idegen nyelvet is, vagy ha egyéb PPC kampányok kezelésében is nindzsa vagy.

További előnyök lehetnek még:

  • Ha megszereztél már néhány Google Ads (AdWords) vizsgát
  • Ha tudsz más Google termékeket is kezelni pl: Google Analytics, Google Tag Manager
  • Ha részt vettél korábban OMA tanfolyam(ok)on
  • Ismered a SEO, webergonómia alapjait
  • Ha van egy kis fejlesztői, vagy grafikusi vénád

Juttatások

  • Tapasztalatodnak megfelelő, valóban motiváló jövedelem
  • Notebook-ot és mobiltelefon korlátlan beszélgetéssel
  • Folyamatos tanulási lehetőség (képzéseken részvétel) és évente néhány menő utazás világszerte
  • Változatos csapatépítő programok
  • Kávé, víz, üdítő és nasi korlátlan mennyiségben :)
  • Fiatalos, vidám munkahelyi légkör és modern munkakörnyezet nem messze az Allee-tól

Nem téged keresnek, ha:

  • Nem beszélsz angolul
  • Az elmúlt két évben 5 ügynökségnél dolgoztál és most őket is “ki szeretnéd próbálni”

Munkavégzés helye

Budapest, 11. kerület, Prielle Kornélia utca 19/b.

Ha felkeltették az érdeklődésed, akkor ezen a linken lévő űrlap kitöltésével tudsz jelentkezni. Ne felejtsd el megemlíteni, hogy az OMA oldalán olvastál erről a lehetőségről. ;-)

TIPP: Az önéletrajzod elküldésekor légy kedves 1-2 mondatban fejtsd ki, milyen kampánykezelési tapasztalatod van. Ez az, ami őket a legjobban érdekli. Sok CV-ben látják azt a hibát, hogy egy sorral letudja a jelentkező a számukra releváns részt, de azt fél oldalon taglalja, hogy mit csinált 7 éve amikor még csak adminisztrátor volt! :)

Állás kategóriák: Google AdWords, Google Ads, Kampánykezelés, Keresőmarketing, PPC, SEO, Tag Manager, Webergonómia, google analytics